Kompleksowa diagnostyka silników benzynowych i diesla

 

Oferujemy:

- diagnostykę usterek silnika z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia diagnostycznego,
- serwisowanie pojazdów wszystkiech marek i każdego rodzaju systemu zarządzania pracą silnika,
- test podzespołów wykonawczych, prawidłowe ustawienie sterowania, opisanie błędów i wyjaśnienie przyczyn niesprawności,
- kasowanie inspekcji

Jeżeli pojawiają się problemy z uruchomieniem silnika, lub silnik pracuje nierówno, świeci kontrolka niesprawności silnika, nie czekaj aż objawy te pogorszą się lub pojawią się inne, skontaktuj się z nami, umów się na skuteczną naprawę w naszym serwisie.

Wykonamy komputerowe badanie by postawić właściwą diagnozę. Odczytamy zapisane błędy, określimy źródła usterek, przeanalizujemy parametry pracy silnika by podjąć właściwe działania naprawcze; zbadamy także pracę silnika podczas jazdy.

Posiadamy duże doświadczenie w diagnozowaniu niesprawności silnika i podzespołów, większość niesprawności wykrywamy od razu jednak w niektórych przypadkach postawienie trafnej diagnozy wymaga zdemontowania pewnych elementów samochodu, wtedy diagnostyka wymaga więcej czasu, o czym informujemy na bierząco.

Jesteśmy w stanie usunąć większość usterek w samochodzie, nie boimy się trudnych wyzwań. Podejmujemy się skomplikowanych napraw.

Jeżeli samochodu nie można uruchomić, istnieje możliwość transportu do naszego serwisu - współpracujemy z firmą świadczącą usługi holownicze.

kontakt

wybierz inną usługę serwisu:

badania techniczne diagnostyka przeglady elektryki remont silnika skrzynie wym oleju serwis kol wydechowy chlodzenie geometria oswietlenie klimatyzacja kierowniczego