Wycieraczki BOSCH


Wycieraczki AEROTWIN - Doskonałe przyleganie do szyby wycieraczki aerotwin

Wycieraczki Aerotwin nie posiadają klasycznych przegubów. Sztywność i przyleganie do szyby zapewnia odpowiednia konstrukcja pióra, z umieszczoną wewnątrz szyną stabilizującą Evodium. Pióro wykonano z 2 rodzajów gumy. Na jej powierzchni znalazła się specjalna powłoka poślizgowa zmniejszająca tarcie. Konstrukcja została też dopracowana pod kątem aerodynamicznym. W rezultacie uzyskano cichą pracę i doskonałe przyleganie do szyby. Wycieraczki Aerotwin cechuje do 30% dłuższa żywotność oraz optymalny rezultat oczyszczania na całej długości.

Wycieraczki Twin z piórem z 2 rodzajów gumy wycieraczki twin

Innowacyjna konstrukcja pióra - W szkieletowych wycieraczkach Twin zastosowane są pióra wykonane z dwóch rodzajów gumy. Miękka górna część gwarantuje cichą, stabilną pracę bez skrzypienia, a twarda dolna - czyści szybę bez smug i zarysowań.

Eco - trwałe i funkcjonalne wycieraczki wycieraczki eco

Eco - wycieraczka o klasycznej konstrukcji - Dobry stosunek ceny do jakości charakteryzuje funkcjonalną wycieraczkę Eco.
Zalety:

    - Metalowy szkielet gwarantuje trwałość
    - Wysokiej jakości naturalna guma wycieraczki powlekana grafitem zapewnia dokładne wycieranie
    - Adapter Quick-Clip zapewnia szybki montaż

Wycieraczki BOSCH - wycieraczki tylnej szyby wycieraczki tylnej szyby

Widoczność w tylnej szybie decyduje o bezpieczeństwie - pozwala uniknąć kolizji. Stąd wskazanym jest stosowanie dobrych jakościowo wycieraczek
Oferowane są następujące wycieraczki tylnej szyby Bosch:

    - Bezprzegubowe wycieraczki Aerotwin z płaskim piórem, z równomiernie rozłożoną siłą docisku na całej długości
    - Klasyczne wycieraczki w technologii Twin, z powłoką poślizgową zmniejszającą tarcie oraz z metalowym stelażem
    - Wycieraczki z tworzywa sztucznego zintegrowane z ramieniem, zaprojektowane indywidualnie do poszczególnych modeli samochodów

Wycieraczki do pojazdów użytkowych wycieraczki do duzej pow

Dobra widoczność, niezależnie od opadów śniegu i deszczu - to główne zadanie wycieraczek Bosch do pojazdów użytkowych. Trwała konstrukcja i niezawodność spełniają wymogi kierowców, jak i właścicieli firm transportowych. Wycieraczki Bosch pokrywają potrzeby ok. 97% wszystkich pojazdów użytkowych, ciężarowych, autokarów i pojazdów specjalistycznych.